O co tu chodzi ?

Prosta idea. Jest to strona która opisuje model pomocy .

Inwestujemy, w zakup ziemi, aby następnie zasadzic sadzonki a

z tegoco urośnie zrobic model biznesu w celu prostej pomocy dla zagubionych.

Ja już posiadam ziemie i mój przyjaciel, który inwstuje w ziemię aby zarobić na tym, dał mi pomysł na to aby zrobić to tak po prostu aby z zysków pomagać wybranym osobą które zostaną wybrane przez darczyńców inwestorów.

…jak to działa :

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Przesyla nam datek w 500 dolarów aby przeznaczyć to na szlachetny cel . Znajdująca się w Firma Polon s.c zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności i także przesyła nam (2500zł) .

Ja uszłyszawszy, że mozna cos dobrego zrobić na postawie pomysłów ludzi i przyjaciół postanowiłem zainestowac, bezintersowanie swoje pieniądze, które ofioruwuje bezwrotnie i czas na to aby cos takiego zrobic, ciesząc się że mam dobre intencje i duże serce.

Tworze konto w banku na organizacje non-profit.

Tworze dokumenty i umowy tak aby 50 % z zysków przeznaczac na pomoc dla zaginionych.

Taki darczyńca jak ty i ja firmy, korporacje i inne tworzymy tą stronę i mamy gotowy model biznesu. Darczyńcy będą wybierali cel na ktory ma być przeznaczony zysk. W zakresie tych zagubionych ludzi.

Następnie stajesz sie udziałowcem i dostajesz pisemne potwierdzenie udziału w zarzadzie do rozdysponowania do pomocy dla zaginionych w pozostałęj cześci 49% (minus kazdy kto sie dołączy) bo jeden należy juz do mnie.

Wszystko przejrzyste i jasne. Proste i oczywiste. Pełna dokumentacja .

Pełna idea dla non-profit pomysłów. Pomoc dla zaginionych na morzu i lądzie .

użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!